Kies uw taal

Recent news

Binnenkort - prochainement - soon
04 okt 2015 15:30Binnenkort - prochainement - soon

BRUGGE BOATRACE KR BRUGGE - 25 & 26/02/2017 Met een klik op de afbeelding bekomt men de lottr [ ... ]

ALGEMENE VERGADERINGEN-ASSEMBLEES GENERALES-GENERA...
01 dec 2016 09:19ALGEMENE VERGADERINGEN-ASSEMBLEES GENERALES-GENERAL ASSEMBLY

Voorziene algemene vergaderingen 2017 / assemblées générales prévues 201 [ ... ]

Selecties Junior

Voor de WK junior werden Rachel Willaumez (1XJW), Brent De Bleser (1XJM), Axelle Boels-Ilse Vanhouwelingen-Claire Henin-Valerie Foque (4-JW) en Liam Beerlandt-Sander De Witte-Bert Verkest-Marlon Colpaert geselecteerd

logowk2016jun

Klik op nevenstaand logo voor het deelnemersveld van de wedstrijden waaraan zij deelnemen te bekijken.

De junioren beginnen op woensdag 24/8.

Veel succes!!!

1XJWHdet

1XJWRdet

1XJWSdet

1XJWFBdet

 

4 JWHdet

4 JWSdet

4 JWFBdet

 

1XJMHdet

1XJMQdet

1XJMSdet

1XJMFBdet

 

4XJMHdet

4XJMQdet

4XJMSdet

4XJMFBdet

finalresultsJ

 cdjpoznantitel

caitlinh

 

1X JW: Caitlin Govaert - 30/7: 4de; 31/7: 2de (zilver!)

 

1XJWFA1

 1XJWFA2

2 JWb

 

2X JW: Jolien Dessein-Luca Colpaert - 30/7: 8° - 31/7: 8°.

 

2XJWFB1b

2XJWFB2

2XJWb

 

 2-JW: Louise Daenekindt-Gwenael De Leenheer 

 30/7: 3°;31/7: 3° (2x zilver!)

2 JWFA1

2 JWFA2

2XJMb

 

2X JM: Arnaud Defraigne-Vladislav Goliovanenko - 30/7: 9°; 31/7: 9°.

 

2XJWFB1

2XJMFB2

4XJMb4X JM: 30/7: 5°; 31/7: 3° (brons!)

Calvin Govaert-Tristan Vandenbussche-Xander Deweert-Benjamin Decatelle

4XJMFA1

4XJMFA2

CDJ2016poznanfinalresultsCDJ2016poznanfinalranking

 

 

trakailogo

1XJW: Rachel Willaumez;

JW1Xh 

JW1Xs

JW1XF

1XJM: Brent De Bleser

JM1Xh 

JM1Xs

JM1XF

4-JW: Axelle Boels, Valerie Foqué, Ilse Vandenhouweele, Claire Henin (res. Caitlin Govaert)

 JW4 h

JW4 F

4XJM: Bart Verkest, Sander De Witte, Liam Beerlandt, Marlon Colpaert (res.Tristan Vandenbussche)

JM4Xh

JM4Xs

JM4XF

EKjun2016finalresults

 

 

DRV

 

 

 

 

 

 

klik op de afbeelding voor de inschrijvingen.

Rachel Willaumez (1XJW) en Brent De Bleser (1XJM) werden geselecteerd.

JunregmunchenJW2

JunregmunchenJM2

 

Finaleresultaten time trials in Hazewinkel op 2 en 3 april:

TTJM

TTJW

 

Voorziene activiteiten 2016, klik op kalender links voor WK-selectie en op kalender rechts voor CDJ

Kalender2016junwk

Kalender2016juncdj

 

 

 

 

 

2016 01 09junkracht

 

klik op onderstaande afbeeldingen voor de overzichten van de voorbije jaren:

overzicht2014overzicht2015

 overzicht2016b

Login

Contact

Eeuwfeestlaan 62
9840 De Pinte

T. +32 497 73 49 78

M. Gwenda Stevens