Jaaroverzicht

Vers van de Pers 

14-15/04/2018 - INTERNATIONALE VOORJAARSREGATTA GRS

GRSlogo
 logo gisr 5
 
 
  
Uitslagen zaterdag - klik op logo links
Uitslagen zondag -  klik op de afbeelding rechts.
Alle uitslagen - ga naar 'nationaal-kalender'

 

 

 

8-15/04/2018 - INTERNATIONALE STAGE+REGATTA PIEDILUCO (ITA)

piediluco

 32° MEMORIAL PAOLO D’ALOJA INTERNATIONAL REGATTA – PIEDILUCO, 13– 15 APRIL 2018

Werden hiervoor geselecteerd, met een voorafgaande stage ter plaatse vanaf 8 april:

 M1x       Hannes Obreno - DNF op vrijdag - 1° FA zondag

 LM1x     Ruben Somers - 1° FA zaterdag/1° FB zondag;  LM1x Marlon Colpaert - 4° FA zaterdag en ook zondag 

 LW1x     Eveline Peleman - 2° FA zaterdag en ook zondag

 M2x       Ruben Claeys – Pierre De Loof - 4° FA zaterdag / 3° FA zondag

 LM2x     Tim Brys – Niels Van Zandweghe - 2° FA zaterdag en ook zondag

 Klik op de afbeelding voor de resultaten.header Index daloja

 Klik op logo rechts voor de resultaten der Belgen.

 

5-6/04/2018 - TIME TRIALS VRL/LFA - NATIONALE SELECTIES

logoLFA
 VRL
 

 Klik op logo's voor de resultaten

 

Resultaat test 2X M: TT06 042XMb

31/03/2018 - ALGEMENE VERGADERING KBR

KBRlogo2014def
 
 
 
Uitnodiging met de agenda- klik op logo
 
 
 
 
 

25/03/2018 - 9ème HANDICAP INTERNATIONAL de printemps de la Vallée Mosane Namuroise - La Plante-Wépion (5 km) - RCNSM

rcnsm

  

De uitslag is beschikbaar, je kan hem bekijken door een klik op logo of bij nationaal-kalender.

Winnaars werden De Cock Georges-Lewuillon Alain-Lewuillon Bruno (SNUB) in 29.09 (handicap 5.20) in C3 (>60kg)

IMG 4958 

 

 

 

 

 

11/03/2018 - 45° Têtes de rivière internationales - 3Y

Logo3Y

Voormiddag: winnaars: 1XM: Bert Verkest(KRB); 1XJM: Jules Tuerlinckx (RCNSM); 1XW: WSR Argo; 1XJW: Manon De Clerck (KRB); 1XMM: Roger Caers (CRB); 2-M: KRSG; 2-W: WSR Argo; 4XJW: KRNSO; 4XMM: Pont-à-Mousson; 2XMW: CRB.

Namiddag:  winnaars: 4XM: KRSG; 4XJM: Cornelis Tromp; 4-M KSRV Njord; 4-JM: KRSG; 4-W: WSR Argo; 2XM: KSRV Njord; 2XJM: KRSG; 2XW: WSR Argo; 2XJW: BTR; 2XMM: SNUB; 1XMW: Port Marly.

Voor alle uitslagen > klik op het logo.

 

 

3 & 4/03/2018 - 24° Brugge Boat Race - KRB

KRBlogoaffiche2019bbr

Brugge Boat Race 5 km (zaterdag).
M 8+: Mxt GRS/UNB 17.35.68; W 8+: KRSG 20.46.58; JM 8+: KRSG 19.22.48;
JW 8+: KRNSO 21.37.87; STUDW 8+: Odin/Dudok (NED) 25.03.58; STUDX 8+: PXL 19.43.98.
MM 8+: City of Bristol (GBR) 18.32.00. Klik op afbeelding voor alle uitslagen.

Snelste chrono op zondag > 2XLM Brys-Van Zandweghe 18.28.72!
 
 

25/02/2018 - 94° Winterhandicap - RSNB

2018 02 25afficheNL

 

 

 35 ploegen aan de start - 34 aangekomen!

Winnaar werd SNUB in C3 >65kg met Georges De Cock-Bruno Lewuillon en Alain Lewuillon in 32.33.21 (= 23.21.21+handicap 9.17.00). De mixte RCNT/UNB roeide de snelste tijd (21.25.25 maar met een handicap van 12.14.00 eindigen zij tweede in 33.39.25). Roger Caers diende, onderkoeld, op te geven. De volledige uitslag kan je bekijken met een klik op de afbeelding.

 

 

 

Masterscategorieën aangepast!

Vanaf de leeftijd van 80 jaar (= categorie J) wijzigen de categorie per 3 jaar =

categorie J = vanaf 80; categorie K = vanaf 83; categorie L = vanaf 86 en categorie M = vanaf 89 jaar.

10/02/2018 - Ergometerwedstrijd - GRS 

4fases

 1000m > JW14: Jelena Boydens (KRB) 4.10.40; JM14: Maxime Verhoest (UNL) 3.21.20;

 1000m > MW: Alexandra Cautals (CRB) 3.54.50; MM: Pasquale Chiella (CRB) 3.04.70;

 2000m > JW16: Emma Gabriel (UNL) 7.46.40; JM16: Nathan Antonissen (TRT) 6.42.90;

 2000m > JW18: Caitlin Govaert (UNB) 7.19.90; JM18: Tristan Vandenbussche (BTR) 6.10.30

 2000m > LW: Jolien Van Molle (KRCG) 8.27.90; LM: Rémi Moulin (RCNT) 6.43.20

 2000m > W: Charlotte Borghys (TRT) 7.19.00; M: Ward Lammelijn (PXL) 6.03.20

 Voor de volledige uitslag > klik op de afbeelding

Belgische kamprechters aangeduid voor World Rowing Event 2018

FISA-Kalender Event 2018 ORGANIZER Country Belgian umpires
1-3/06/2018 World Cup I - Belgrado FISA Serbia J-P Follet (reserve)
22-24/06/2018 World Cup II - Linz FISA Austria L. Malisse
13-15/07/2018 World Cup III - Lucerne FISA Switzerland Ch. Neirinckx
25-29/07/2018 Under 23 World Championships - Poznan FISA Poland P. Rombaut
2-5/08/2018 European Championships - Glasgow FISA-EC Scotland G. Stevens
8-12/08/2018 World Junior Championships - Racice FISA Czech Republic Y. De Jonge
1-2/09/2018 European Under 23 Championships - Brest FISA-EC Belarus P. van Belle
9-16/09/2018 World Championships - Plovdiv FISA Bulgaria P. Rombaut
26-30/09/2018 World Rowing Master Regatta - Sarasota-Bradenton - Florida FISA USA Y. De Jonge
11-14/10/2018 Coastal Championships - Sidney (Victoria) FISA Canada P. Wouters

Patrick Rombaut is vooritter tijdens EK Glasgow, WK Plovdiv, WKu23 Poznan. Voor meer info ga naar 'nationaal-kamprechtersinfo'.

OLYMPISCHE WINTERSPELEN Pyeongchang 9 - 25 februari 2018

Hoewel de Olympische Winterspelen geen roeidisciplines bevatten, kunnen de Vlaamse deelnemers bekeken worden in de nieuwsflash van Sport Vlaanderen die tijdelijk opgenomen is in onze 'Nieuwsbrieven', de Belgische bij Team Belgium.

lopen

LOOPCROSS GRS - 14/01/2018

Reekswinnaars van de loopcross, ingericht door GRS op 14/1 met 131 deelnemers:

JW10(1300m) 4 dlnrs: Maité De Smet (GRS) JW18(4900m) 10 dlnrs: Maitée Union (KRCG);

JM10(1300m) 2 dlnrs : Stan Block (GRS) JM18(6900m); 17 dlnrs: Arthur Van Welden (KRB);

JW12(1300m) 4 dlnrs: Annouck Van Acker(KCCG) W(4900m) 3 dlnrs: Anne-Marie Dupont (KRSG);

JM12(1300m) 11 dlnrs: Josse Jordaens (GRS) M(6900m) 5 dlnrs: Ruben De Gendt (KRSG);

JW14(2600m) 7 dlnrs: Julie De Clercq (KRCG) MW(4900m) 2 dlnrs: Katrien Jordaens (GRS);

JM14(2600m) 25 dlnrs: Thibault Van Acker(KCCG) MM(6900m); 14 dlnrs: Ronny De Cocker (Trakks Team)

JW16(4900m) 8 dlnrs: Janne Claeys (KRB)

JM16(4900m) 19 dlnrs: Arnout Pottie (KRB)

 

 overzicht2014overzicht2015overzicht2016b2017OVERZICHT

 

Follow Us

Facebook

Contact

Gwenda Stevens - Voorzitter
Eeuwfeestlaan 62
9840 De Pinte

T. +32 497 73 49 78
M. Gwenda Stevens

Verantwoordelijke website

Etienne Goormachtigh

M. Etienne Goormachtigh